Matta Ghashgai
2015-04-25
305616
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, Ghashgai, antik/semiantik, ca 186x129 cm
Lagningar, ställvist hårt slitage