Georg Pauli
2015-04-18
305574
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GEORG PAULI (1855-1935): "Virvlande blomsterfång", stämpelsignerad GP, akvarell, 19 x 24 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj