Georg Pauli
2015-04-18
305563
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GEORG PAULI (1855-1935): Stående modell, monogramsignerad GP, daterad 1903, blyertsteckning, 28x23 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj