Dokumentskåp 1900-tal
2015-04-16
305508
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DOKUMENTSKÅP, 4 lådor, höjd 140, 50x68 cm,
PROVENIENS: Uppsalas Stiftnämnd
Slitage, skador