Edvin Ollers olja
2015-04-16
305485
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Grönskande landskap,, signerad och daterad E.Ollers 1956, olja på pannå, 25 x 31 cm