Xylografen Karl Andersson oljemålning
2015-04-16
305450
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
XYLOGRAFEN KALLE ANDERSSON (1853-1942): Hus i Grisslehamn, signerad och daterad Kalle Andersson Grisslehamn 1929, olja på duk, ca 68x72 cm