Mansporträtt oljemålning
2015-04-16
305448
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Mansporträtt, otydligt signerad, daterad -49, olja på pannå, ca 55 x 45 cm