Skedar soppslev silver
2015-04-16
305427
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKEDAR, 10 st, silver, 17/1800-tal, BÅLSLEV, silver, 1818, total vikt ca 500 g
Diverse skador o slitage