Göran Brunius oljemålning
2015-04-16
305380
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): "Fårö", monogramsignerad GB, olja på duk, ca 68x95 cm