Göran Brunius oljemålning
2015-04-16
305378
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): "Horns udde, Öland", monogramsignerad GB, olja på duk, ca 73x100 cm