Göran Brunius oljemålning
2015-04-16
305377
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): "Sticklinge", monogramsignerad GB, olja på duk, ca 65x92 cm