Göran Brunius oljemålning
2015-04-16
305368
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): "Rudboda äng", monogramsignerad GB, olja på duk, ca 54x65 cm