Rysk konstnär 1900-tal
2015-04-16
305352
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RYSK KONSTNÄR (1900-tal) möjligen Nikolaj Gerasimovic Burov, Landskapsmotiv, olja på duk uppfodrad på pannå, 19x33 cm