Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
KG BEJEMARK (1922-2000), Obelisk, signerad KGB, mässing på marmorfot, totalhöjd 17,5 cm
Zustandsbeschreibung
Fot med skador
305342
2015-04-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner