Robert Högfeldt oljemålning
2015-04-15
305311
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Insjölandskap, blandteknik, signerad, olja på pannå, 26x34 cm