Orientmattor galleri
2015-04-22
305199
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTOR, 2 st, galleri, Hamadan, ca 290x95 resp. 290x79 cm
Kanslitage, skador