Severin Nilsson oljemålning
2015-04-15
305168
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SEVERIN NILSSON (1846-1918), skärgårdslandskap, signerad Severin Nilsson, olja på duk, ca 39x30 cm
Baksida med pannå, vågig duk