Fajansfat 1700-tal Holland
2015-04-15
305166
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, 1 par, 1700-tal, Holland, fajans, polykrom dekor av blommor, diameter ca 35,5 cm
Skador, slitage