Pokaler silver
2015-04-14
305089
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POKALER, 6 st, silver, importstämplar, invändigt förgyllda, stiliserad dekor, höjd 9 cm, vikt ca 270 g
Smärre bucklor