Ljusstakar silver
2015-04-13
305047
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1800-tal, otydliga stämplar, höjd ca 19 cm
Ljusmanschett med bucklor