Ellis Wallin oljemålning
2015-04-13
305030
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ELLIS WALLIN (1888-1972): "Den vita fören", signerad och daterad Ellis Wallin -50, olja på duk, ca 54x66 cm