Axel Lind oljemålning
2015-04-13
305020
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): Italienskt landskap, signerad Axel Lind, olja på duk, 80x41 cm