Kaviarskål förgyllt silver
2015-04-13
305014
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KAVIARSKÅL, förgyllt silver, 1900-tal, genombruten samt niellodekor, stämplad i botten med bl a sovjetiska stämplar, höjd 9 cm, vikt ca 235 g
Glasinsats saknas