Erling Ärlingsson oljemålning
2015-04-13
304998
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Landskapsmotiv, signerad EÄ, olja på pannå, 50x61 cm