Madeleine Pyk litografi
2015-04-12
304939
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Cirkusdirektören, signerad M Pyk, färglitografi, E.A. 13/35, 65x50 cm