Richard Ryan serigrafi
2015-04-12
304936
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RYAN, Richard (född 1974): (2), ur "Hommage à Marilyn", signerad Ryan, numrerade färgserigrafier, 80x63 cm