Yrjö Edelmann färglitografi
2015-04-12
304921
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDELMAN, Yrjö (född 1941): Skrynklat papper, signerad Y Edelmann, 66/75, färglitografi, bladmått ca 60 x 88 cm