Carl August Fahlgren oljemålning
2015-04-12
304915
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Insjölandskap,signerad och daterad C.A. Fahlgren 1897, olja på pannå, ca 25 x 36 cm
Smutsig