Bordslampa jugendstil
2015-04-12
304905
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, jugendstil, iriserande glas, höjd inklusive skärm ca 40 cm
Mynning med ett smärre nagg