Anders Zorn etsning
2015-04-12
304881
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): Dagmar, signerad Zorn, signerad och daterad i plåten Zorn 1912, etsning, 24,8 x 17,8 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 263
Gulnad, fläckar