Klubbat för:
1 900 SEK
1 200 SEK
FAT, porslin, Kina, 1800-tal, polykrom dekor i emaljfärger med nituv av blommor fladdermöss och lyckotecken, diameter ca 28 cm
Dekorslitage
304820
2015-04-12