Zoia oljemålning
2015-04-11
304762
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ZOIA KRUKOWSKAJA (1903-1999): Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad Zoia, 100x80 cm
Smärre färbortfall