Emil Ekman oljemålning
2015-04-11
304748
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
EMIL EKMAN (1880-1951): Skeppsbrott, signerad och daterad Emil Ekman 1926, olja på duk, 70x112 cm
Dukskada