Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2015-04-11
304728
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Tupp i hönsgården, signerad och daterad VKliuchnikov 12, olja på duk, ca 41x33 cm
Oramad