Munk indmundigande ostron oljemålning
2015-04-11
304712
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Munk inmundigande ostron, otydligt signerad, olja på duk, ca 29 x 37 cm