Lage Lindell färglitografi
2015-04-28
304684
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAGE LINDELL (1920-1980), figurkomposition, signerad och numrerad Lage Lindell 37/50, färglitografi, 16x42 cm