Lage Lindell färglitografi
2015-04-28
304673
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LAGE LINDELL (1920-1980), "Flicka vid strand", signerad L Lindell, färglitografi, 46x62 cm