Ampel Frankrike
2015-04-11
304654
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
AMPEL, fransk, 1900-talets första hälft, märkt Nouverdy France, totalhöjd ca 75 cm
Slitage, saknar elektricitet