Ljusstakar silver
2015-04-10
304650
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1800-talets slut, nyrokoko, otydliga stämplar Stockholm, höjd med lös manschett 15 cm, fyllda fötter