Roland Svensson litografi
2015-04-10
304608
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Marscherande soldater, signerad, utförd september 1939, litografi, 35x22 cm
med dedikation