Bordslampa
2015-04-09
304584
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA / SKRIVSTÄLL, 1920/30-tal, bakelit, marmor, skärm i emaljerad plåt, höjd ca 43 cm
Slitage