Sören Christian Bjulf oljemålning
2015-04-09
304579
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SÖREN CHRISTIAN BJULF (Danmark, 1890-1958): Fiskmånglerskor, signerad Bjulf, olja på duk, ca 70 x 100 cm