Salonsgrupp gustaviansk stil
2015-04-09
304542
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SALONGSGRUPP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, bestående av 2 karmstolar, 2 stolar, soffa, bord, soffans längd ca 178 cm
Bruksllitage, smärre färgbortfall o ytskador