Corneille färglitografi
2015-04-23
304530
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition, signerad Corneille ´85, 2417250, färglitografi, 55x67 cm