Skål Ulrica Hydman Vallien
2015-04-07
304483
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN, skål, Kosta Boda, artist collection, signerad Ulrica HV/M, dekor i guld i form av figurer och kronor, höjd 23, diameter 28 cm
Bruksslitage