Roddbåt vid grotta oljemålning
2015-04-07
304474
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), roddbåt vid grotta, otydligt signerad, olja på duk, ca 46 x 74 cm
Lagningar