Vitrinskåp Louis XV stil
2015-04-07
304464
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VITRINSKÅP, Louis XV stil, 1900-talets mitt, mahogny, fanerad i olika träslag, mässingdekor, inredd med hyllplan, höjd 143, 77 x 43 cm, nyckel finns