Oljemålning
2015-04-09
304419
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, porträtt av kvinna, olja på duk, ca 35x27 cm
Smärre stötskada