Oljemålning
2015-04-09
304417
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv av kvinna i dok, olja på duk, ca 39x30 cm
Vågig duk,