Oljemålning 1800-tal
2015-04-09
304415
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, daterad 1861, motiv av en bro vid flod, olja på duk, ca 25,5x31,5 cm
Krackeleringar, resning i duk